Müdürün Mesajı

Sevgili öğrencilerim,

Öncelikle Düzce Üniversitesinin öğrencisi olduğunuz için sizi kutlarım. Hepiniz çeşitli zorluklardan ve zorlu sınavlardan geçerek Gölyaka MYO ailesine hoş geldiniz. Hedeflerinize ulaşmada Yüksekokulumuz da alacağınız eğitim meslek hayatınızın şekillenmesinde belirleyici olacaktır. Yüksekokulumuz vereceği eğitimle ufkunuzu genişletecek ve sizin için iyi bir yol gösterici olacaktır.

Gölyaka Meslek Yüksekokulumuz, modern, donanımlı olanaklara sahip programları bünyesinde barındırmaktadır. Yüksekokulumuzda yer alan programların her biri kendi alanlarında yetkin ve teknolojik araçları kullanmaktadır. Her geçen gün büyüyen bir üniversite olarak, öğrencilerimize sunulan imkânlar genişletilmektedir. Bu çerçevede programlarımız, yirmi iki akademik personel, mesleki atölyeler ve teknolojik donanımlarıyla her zaman gelişme içerisindedir. Yüksekokulumuz; Grafik Tasarımı,  Alternatif Enerji Kaynakları, Turizm, Halkla İlişkiler, Pazarlama ve Bilgisayar Programcılığı uzmanlarını yetiştirmektedir.

Değer Üreten Üniversite ifadesi kapsamında kurumumuz kişisel gelişiminizde sizlere çok önemli imkânlar sağlamaktadır. Sizlerin içerisinde yaşadığımız dünyanın gerçekleriyle uyumlu mesleki donamıma sahip, düşünen, araştıran ve sorgulayan birey olmanıza katkı sağlamaktayız. Mezunlarımızdan ve çalışmakta oldukları kurumlardan gelen olumlu geri bildirimler ve yapıcı eleştiriler, bizler için gurur kaynağı olmanın yanı sıra öğretim politikalarımızı geliştirmede de en önemli referanslarımızdır. Hep birlikte ülkemizi daha da ileriye götüreceğimize inancım tamdır. Bu yolda başarılı olmanın çok çalışılmaktan geçtiğinin idrakiyle seçtiğiniz yolun açık ve mesleğinizin başarılarla dolu olmasını diliyorum.

En derin sevgilerimle.

                                                                                     


                                                                                 Dr. Öğr. Üyesi Nejla ÖZMEN

                                                                                     Gölyaka Meslek Yüksekokulu Müdürü