Çeviri İçin Tanıtım

Meslek Yüksekokulumuz, 23 Ekim 2008 kurulmuş olup 2008-2009 eğitim-öğretim yılında eğitim hayatına başlamıştır. Meslek Yüksekokulumuzun 2016-2017 eğitim öğretim yılı itibarı ile 650 öğrencisi bulunmaktadır. Adres Yazıpınar Mahallesi , Kalıcı Konutlar Mevkii , 81800 Gölyaka / DÜZCE


Meslek Yüksekokulumuz bünyesinde      :

  • Bilgisayar Programcılığı  Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulunda 2008-2009 eğitim-öğretim yılında ön lisans düzeyinde kurulan ve aynı yıl ilk öğrencisini alan Bilgisayar Programcılığı Programı, insan-teknoloji-bilgi ilişkilerine, yazılım sektörü açısından bakma yollarını bilen ve uygulayabilen bireyler yetiştirmek amacındadır.
  • Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Elektrik ve Enerji Bölümü Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Programı 2014-2015 güz döneminde öğretime başlamıştır. Bu program, öğrencilerin alternatif enerji kaynakları teknolojisi alanında bir uzman olabilmek için gerekli temel koşulları sağlar. İnsan Kaynaklarının Mesleki Eğitim Yoluyla Geliştirilmesi Projesi (İKMEP) kapsamında, beşinci seviye meslek standartlarına dayalı olarak, işgücü piyasası ile meslek yüksekokulları ve mesleki teknik ortaöğretim kurumları arasında istihdama yönelik öğretim programlarının geliştirilmesi amaçlanmıştır.
  • Turizm ve Otel İşletmeciliği Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Otel, Lokanta ve İkram Hizmetleri Bölümü, Turizm ve Otel İşletmeciliği Programı 2008-2009 güz döneminde eğitim-öğretime başlamıştır. 2 yıllık süre içerisinde, programa yerleşen öğrencilere; mesleki, uzmanlık, iletişim, yönetim temelli dersler teorik ve uygulamalı olarak aktarılmaktadır.
  • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Halkla ilişkiler ve tanıtım ön lisans eğitimi ile amaç, hem teorik hem de uygulamalı olarak halkla ilişkileri ve yönetsel faaliyetler içeresindeki önemini kavramış, bu konuda yönetsel beceriler kazanmış, değişen piyasa ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte elemanlar yetiştirmektir.
  • Pazarlama pazarlamada gerekli yetişmiş personel kaynağını sağlamak için maksimum müşteri memnuniyeti, pazarlamadaki yeni kavramları tanıtmak, satış stratejileri konusunda öğrencilere gerekli bilgi ve becerileri kazandırmaktır. Bu programdan mezun olan öğrenciler, iş piyasasında satış, müşteri hizmetleri, satınalma, pazarlama ve reklamcılık ile ilgili dallarda çalışabileceklerdir.
  • Grafik Tasarımı   Düzce Üniversitesi Gölyaka Meslek Yüksekokulu Tasarım Bölümü Grafik Tasarımı Programı 2009-2010 eğitim-öğretim yılında ön lisans düzeyinde kurulmuş olup, özellikle piyasalara açılma konusunda sıkıntı çeken firmalarda istihdam edilmek üzere ara eleman yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Programları yer almaktadır.