2019-2020 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI BAHAR DÖNEMİ TEK-ÇİFT DERS SINAVLARI EĞİTİM VİDEOSU

22 Haz

  • Gölyaka Meslek Yüksekokulu
  • Tüm Duyurular

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Tek/Çift Ders Sınavları;
 
UZEM ile Tek/Çift sınavları Nasıl Gerçekleşecek (Öğretim Elemanı) videosu için tıklayınız...

UZEM ile Tek/Çift sınavları Nasıl Gerçekleşecek (Öğrenci) videosu için tıklayınız...

UZEM sisteminin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi için lütfen tıklayınız...

Üniversitemiz Tek/Çift Ders Sınavları 24.06.2020-26.06.2020 tarihlerinde mülakat yöntemiyle on-line olarak Uzaktan Eğitim Merkezi (UZEM) aracılığıyla yapılacaktır.

Ders listesi ve öğrenci listeleri 22.06.2020 günü saat 17:01'de UZEM sayfasında ilan edilecektir. İlan edilen derslerin dışında sınav yapılması veya ilan edilen öğrencilerin dışında öğrencilerin sınava katılmaları mümkün değildir. Bu konuda UZEM'e iletilen listeler bağlayıcıdır. Bu listedeki bilgilerin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız Bölümleriniz ile iletişime geçiniz.

UZEM ile Tek/Çift sınavları Nasıl Gerçekleşecek?

Birimlerden uzem@duzce.edu.tr e-mail adresine gelen derslerin ve öğrencilerin tanımı UZEM sitemine belirtilen gün ve saatlerde yapılacaktır.

Sınava girecek öğrenciler bu derslere Kullanıcı Adı: Okul No Şifre:TC Kimlik Numarası olarak tanımlanacaktır. Sisteme ancak Sınav günü ve saati giriş yapabileceklerdir.

Sınavı yapacak hocamızın Kullanıcı Adı ve Şifresi kurumsal e-mail adresine iletilecektir. Ancak hocalarımız sistemi daha önce kullanmışlar ise daha önce kullandıkları Kullanıcı adı ve Şifreleri geçerli olacaktır.

Öğrencilerimiz ve hocalarımız en erken 24.06.2020 tarihinde sisteme giriş yapabileceklerdir. Daha öncesinden sisteme giriş yapamayacaklardır.

Tek/Çift sınavları gün ve saatleri toplu olarak UZEM'den de  duyurulacaktır.

Daha önce birimlere iletilen yazıda belirtildiği gibi Tek/Çift sınavları mülakat/sözlü yöntemiyle yapılacaktır. Yani, Öğrenci ve dersin sorumlusu ister görüntülü ister sesli iletişim halinde sınavı gerçekleştireceklerdir. Öğrencininde ses ve görüntü kullanması sistem tarafından izin verilmiştir.


Herhangi bir sorunuz için uzem@duzce.edu.tr adresine e-mail yolu ile iletişim kurabilirsiniz.